HASIČSKÝ PLES 2016

13.02.2016 20:00

Hasičský ples Holubice 2016

V sobotu 13.2.2016 od 20:00 hod. se v KD Holubice konal ples SDH Kozinec, zahájení se jako již tradičně ujal Michal Vocílka. Nejprve všechny přítomné přivítal, dále poděkoval sponzorům, kterých je stále více, což pro Michala znamenalo delší čtení, ale Michal to zvládl na jedničku. Dále nastínil průběh celého večera a pak KONEČNĚ celý večer zahájil.

Hudební skupina PARADOX, svými hudebními rytmy rozvířila klidnou atmosféru začínajícího plesu a první tancechtiví tanečníci už byli na parketu….. Plesání tím bylo odstartováno.

O výzdobu se opět postaraly děti z MŠ Holubice, krásné, krásné a znovu krásné…. Moc děkujeme, lepší výzdobu jsme si ani nemohli přát.

Co se programu týče, jako první bod bylo vystoupení děvčat ze Sport & Aerobic Club LT pod vedením Lenky Tydlitátové. Mladší i starší děvčata nám předvedla nádherné aerobní prvky, vystoupení bylo dynamické, jak se na závodní aerobic sluší a rodiče vystupujících děvčat můžou být právem na své ratolesti hrdí…..ale nezapomínejte i na výbornou trenérku Lenku!

Dalším bodem programu, který byl samozřejmě prokládán hudbou a tancem, bylo vystoupení divadelního spolku „ZA PĚT MINUT DVANÁCT“. Tentokrát si pro nás chlapci připravili scénku na téma ze života hmyzu „VČELKA MÁJA“. Zazněla notoricky známá hudba ze Včelky Máji a v ten okamžik se nejdříve do sálu vnesl Marek Vejrážka v roli Vilíka (tedy pro upřesnění, on se spíš přikomýhal na berlích, ale i to se dalo považovat za let…), po drobné pauze a když utichl největší smích, přilétla i Včelka Mája v podání Antonína „Tonyho“ Šulce. Pro velké ovace a smích, musel Tony Včelka Mája ještě jednou odletět a přiletět. Jak scénka pokračovala, zjistili jsme, že Vilík už nechce být s Májou a nakonec, velké překvapení Vilík si našel „chlapa“…zamiloval se do lučního koníka Hopa, kterého si velmi přesvědčivě zahrál Michal Vocílka. Michale…aby ti nezůstalo to HOPLÁÁÁÁÁ….

Po scénce byl parket provětrán opět standartním způsobem, a že byl paket plný tak, že někteří začali tančit i mezi stoly, o tom Vám co jste byli, nemusíme ani vyprávět.

Dalším bodem programu bylo losování 10 párů, které se zúčastnily tanečního klání o hlavní soutěžní cenu, kterou byla koloběžka pro dospělé. Úkolem každého páru bylo udržet mezi svými čely tenisový míček, nijak se nedržet, nedotýkat a tančit…. Legrace byla veliká, páry se opravdu snažily, ale mršky míčky byly jak živé, připišme k tomu už lehké alko opojení, dámy na vysokých podpatcích….no a není zase taková legrace míček mezi čely udržet že? Ale aby ani dvojice co nevyhrály první cenu neodešly s prázdnou, obdržely tričko, Petrklíč v květináčku a hrneček. Takže vlastně každý bylo odměněn, druhé místo bylo odměněno dárkovým košem s pochutinami. Chvíli jsme přemýšleli, co je lepší? Jídlo a nebo ta kolobrnda? J´

A už tady byla další hudební produkce skupiny PARADOX, při které byly spuštěny, z velké sítě zavěšené u stropu, nafouknuté balonky, ve kterých byla ukryta další výhra. Ale eljhle, když tanečníci popraskali balonky na zemi….zjistili, že tam není NIC...a že balonky s výhrou, jsou v baloncích, které nečekaně visí za dlouhé šňůrky u stropu. Nakonec i tato překážka byla zdolána a výhry v podobě lahví šampaňského byly získány.

Čas pokročil a začala se prodávat tombola, která byla opět rozprodána v rekordním čase. Mezitím dále pokračovalo plesání a občerstvování všech hostů. Výdej tomboly byl zahájen a všichni, kteří si tombolu zakoupili se mohli radovat nebo podivovat nad cenami, které si z tomboly vylovili.

Tím oficiální část Hasičského plesu skončila a následovalo jen tančení a tančení a občerstvování všech zúčastněných.

 

PODĚKOVÁNÍ: Děkujeme všem sponzorům, kteří nám do tomboly věnovali krásné ceny.

OÚ HOLUBICE, STAVEBNINY RSB INVEST, CUKRÁŘSTVÍ U TOMÁŠE VELKÉ PŘÍLEPY, STAVEBNÍ FIRMA BLÁHA, WET WIPES INTERNATIONAL, KOSMETIKA-NEHTOVÁ MODELÁŘ HOLEČKOVÁ JANA, DVŘEVO ČERNÝ VŮL, MYCÍ LINKA ČERNÝ VŮL JAN ŠULC, MEDOS/INA, OKRASNÁ ŠKOLKA SVRKYNĚ, PRE, SMÍŠENÉ ZBOŽÍ HELEBRANTOVÁ MARTA, E.PORCELAN, ADAC-PNEU, UNICREDIT BANK, RYOR, TATTOO EFKA, CLASSIC OIL, AUTO KELLY, BALONSERVIS, AZ-PRIMA, DERFL SPORT, SPORTISIMO, PRAKTIKA WOOD, PETR KOUTNÝ-TOMKO, KOBERCE BRÁZDA, SPORT PALAS, NÁBYTEK OBR, POHOSTINSTVÍ U HŘIŠTĚ, SEZNAM.CZ, NEJ FITNESS VELESLAVÍN, AUTOŠKOLA MICHAL VOCÍLKA.

 

Dále bychom rádi poděkovali všem členům SDH, přátelům a známým, kteří se podíleli na plánování, přípravě a průběhu letošního plesu. Díky že svůj volný čas věnujete.

Za barem a na place Vás obsluhovali Luděk, Eva, Mirek, Jindra, Martina, v šatně Jitka, u tomboly Ivana, Dominika, Lukáš, Láďa. Děkujeme Ivaně Kaňkové za přípravu celého plesu a její perfektní zvládnutí (i když občas kolem toho muselo být hodně křiku, ale to k přípravám, aby bylo vše perfektní prostě patří). Ivo, díky!

 

Letošní ples je již minulostí, ale s velkým očekáváním a chutí hledíme již do příštího roku a těšíme se na další ples……..možná i v novém sále? Kdo ví…ať tak či tak….zase věříme, že bude báječný, jako tento i ty předešlé.