HASIČSKÝ PLES 2015

14.02.2015 20:00

HASIČSKÝ PLES 14.2.2015

V sobotu 14.2.2015 se konal v prostorách KD Holubice Hasičský ples SDH Kozinec.

Začátek plesu odstartoval, jak již je tradičně zvykem, velitel SDH Kozinec Michal Vocílka, kdy po nástupu všech hasičů žen i mužů, poděkoval všem sponzorům, kteří do tomboly věnovali hodnotné ceny a zahájil ples.

K poslechu a tanci hrála jako již tradičně hasičská skupina PARADOX, a jako každý rok, hudba byla výborná, zpěvačka Lenka s každým rokem zpívá lépe a lépe, tedy i díky tomu byl parket stále plný nadšených a tancechtivých tanečníků.

O obrázkovou výzdobu tanečního sálu se opět postaraly děti z MŠ Holubice, a že to byla výzdoba prvotřídní…..tolik nádherných obrázků…..uvidíme, jestli se z nich nevyklubou budoucí slavní umělci. Ještě jednou velice děkujeme za krásné obrázky.

O celý kulturní program se tentokrát postarali samotní hasiči… . Celkem se jednalo o dvě kulturní vložky s hodně nostalgickým nádechem. První na programu bylo SPARTAKIÁDNÍ VYSTOUPENÍ – POUPATA, toto vystoupení zakončila píseň z muzikálu KLEOPATRA, v podání Antonína „TONYHO“ Šulce. A jaké vystoupení bylo? Všichni cvičenci vyběhli v nádherných trikotech….oranžové trenýrky s velkými zelenými puntíky, bílá trička a neoholená podpaždí…. J . ano ano i žiletky v té době byly velmi těžce sehnatelné…..a křovinořezy byly nedostatkové zboží……a tak bylo VŠE přírodní. Sestava byla velmi propracovaná, všichni cvičenci dávali do svého výkonu maximum….někteří i více. Po skončení sportovní části, nastoupila část kulturní, o kterou se postaral Tony se svojí písní z muzikálu Kleopatra….. Chválíme vysokou propracovanost kostýmu i celkového hereckého výkonu. J Jen tak dál, a „prkna která znamenají svět“ Tě Tony neminou. J

A pak již byl čas opět na provětrání tanečního parketu standartním způsobem. A hlavně na četná občerstvení nejen tekutá, ale i ta pevná. Velký dík patří obsluhujícímu personálu u občerstvení Jindrovi Livoncovi, Martině Klímové , Jitce Kufnerové a běhajícímu číšníkovi Luďkovi Burianovi. Za perfektní obsluhu v šatně Slávkovi Márovi a za asistenci u vstupu Jiřímu Fojtíkovi.

V další přestávce se hasiči postarali o druhou část kulturního programu , kde se plně projevil jejich smysl pro humor a herecké sklony. Jednalo se o HUDEBNÍ VARIACI NA ZNÁMÉ PÍSNIČKY…..takže k nám přišel například Jan Nedvěd, Hana Zagorová, Naďa Urbánková, zazněly takové melodie jako Můj čas, Jedeme dál….atd. Celé toto vystoupení bylo zakončeno společnou písní Pár přátel stačí mít od Michala Davida. A celý sál zpíval s účinkujícími, nejedno oko nezůstalo suché a všichni ať už účinkující nebo posluchači si celé vystoupení užili do poslední vteřiny.

Po další klasické hudební produkci skupiny PARADOX byl již čas na prodej tomboly. Rekordním tempem se prodala naprosto všechna, za což vděčíme sponzorům, kteří nám do tomboly věnovali opravdu hodnotné dary. Děkujeme těmto sponzorům:

INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ MAXICOM; MYCÍ LINKA ČERNÝ VŮL-JAN ŠULC; BALONSERVIS; ČERPACÍ STANICE MEDOS/INA-KRALUPY NAD VLTAVOU; STAVEBNÍ FIRMA BLÁHA-VELKÉ PŘÍLEPY; ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ FARMA-JAN MILLER; PRAKTIKA WOOD-MIROSLAV KAŇKA; ADAC-PNEU LUDĚK BURIAN; AUTO KELLY; NEHTOVÉ STUDIO-JANA HOLEČKOVÁ; OÚ HOLUBICE; SALON HARMONIA MYSTIKA – MASÁŽE JIŘÍ POSKOČIL; AZ PRIMA-ZBYNĚK BRÝDL; CLASSIC OIL-MAREK VEJRÁŽKA; CUKRÁŘSTVÍ TOMÁŠ-VELKÉ PŘÍLEPY; KOVOVÉ LOPATKY – p. KOUTNÝ, SEZNAM.CZ; SMÍŠENÉ ZBOŽÍ – MARTA HELEBRANDTOVÁ.

O půlnoci se rozpletla síť naplněná balonky od společnosti BALONSERVIS, kdy v jednom balonku byla ukryta výhra. A jak se k ní dostat? No přece při tanci popraskat všechny balonky…..ti kteří nešli soutěžit o tuto výhru si připadali jak na bitevním poli. Praskání balonků přehlušilo i hudbu. Naštěstí netrvalo dlouho, poslední balonek byl zlikvidován a uši všech zúčastněných si mohly odpočinout.

Podtrženo, shrnuto…….hasičský ples se opět vydařil, všichni se výborně bavili a my tímto děkujeme všem hasičům a přátelům sboru SDH Kozinec, kteří pomohli s realizací hasičského plesu a těšíme se příští rok…..NASHLEDANOU.