Hasičský ples 2014

08.02.2014 20:00

V sobotu 8.února 2014 se konal v prostorách sálu KD Holubice Hasičský ples.

Hasičské plesání odstartoval, přivítáním všech přítomných, velitel JSDH Kozinec Michal Vocílka. V úvodu poděkoval všem sponzorům, kteří do tradiční tomboly věnovali hodnotné ceny a zahájil ples.

O velmi pěkný začátek plesu se postaraly děti z mateřské školky Holubice, pod vedením Jarmily Dalíkové , které předvedly vše co se za uplynulý rok naučily. Ty samé děti se také postaraly o obrázkovou výzdobu sálu s hasičskou tématikou, za což jim patří velký dík!

Další kulturní vložkou byl dívčí aerobic pod vedením Lenky Tydlitátové. Po jejich vystoupení, si děvčata zatančila s „nejhezčími“ hasiči ve sboru.

K poslechu a tanci hrála jako již tradičně hasičská skupina PARADOX, a jako každý rok, hudba byla výborná, zpěvaččin zpěv lahodil uchu, tedy i díky tomu byl parket stále plný tanečníků.

O třetí kulturní vložku se postarali samotní hasiči s jejich divadelním spolkem „Za 5 minut dvanáct“, kteří si připravili scénku ze života batolat v obcích Holubice-Kozinec. Musíme konstatovat, že i při ztížených zvukových podmínkách, byla scénka úspěšná, vtipná, mnozí se v ní sami poznali, dokonce sami účinkující se nostalgicky vrátili do svých dětských let, viď „BLONĎÁKU“!

O čtvrtou a zároveň poslední kulturní vložku se postarala společnost BALONSERVIS, kdy v od nich nafouknutých baloncích zavěšených v síti ve velikém hroznu nad tanečním parketem, byly schovány 3 výhry v podobě lahví šumivého vína. Po zaznění signálu, byla síť rozpletena, balonky se snesly mezi tanečníky, kteří museli balonky prorazit a najít ukrytou výhru. Rámusu u toho bylo jak při vítání Nového roku.

Pak již začala volná zábava a to pravé plesání. Po desáté se začala prodávat tombola, zprůměrováno, každý 3 los vyhrával. Tedy se můžeme domnívat, že nikdo kdo tombolové lístky zakoupil, neodešel s prázdnou.

Velký dík patří i obsluhujícímu personálu u občerstvení Tereze Marešové, Janě Hrubešové, Kateřině Valtrové, běhajícím číšníkům Liboru Soukupovi a Luďkovi Burianovi. Za perfektní obsluhu v šatně Slávkovi Márovi a za asistenci u vstupu panu Pavlu Milerovi a Otovi Kohoutovi

Dále chceme poděkovat sponzorům, díky kterým mohl být Hasičský ples zase o kousek hezčí a zajímavější díky cenám, které do tomboly věnovali…DĚKUJEME.

 

Hlavní sponzoři: INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ MAXICOM; BUSDOMINÁTOR-DUŠAN JANEKA; BALONSERVIS; STAVEBNÍ FIRMA BLÁHA-VELKÉ PŘÍLEPY; AUTOŠKOLA VOCÍLKA-MICHAL VOCÍLKA; MYCÍ LINKA ČERNÝ VŮL-JAN ŠULC; ČERPACÍ STANICE MEDOS/INA-KRALUPY NAD VLTAVOU; ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ FARMA-JAN MILLER; FM LOGISTIC-TUCHOMĚŘICE; PRAKTIKA WOOD-MIROSLAV KAŇKA; DŘEVO ČERNÝ VŮL-TOMÁŠ JANKŮ; ADAC-PNEU LUDĚK BURIAN; AUTO KELLY; NEHTOVÉ STUDIO-JANA HOLEČKOVÁ; OÚ HOLUBICE; SALON HARMONIA MYSTIKA – MASÁŽE JIŘÍ POSKOČIL; AZ PRIMA-ZBYNĚK BRÝDL; CLASSIC OIL-MAREK VEJRÁŽKA; SOUKROMÝ ZEMĚDĚLEC JOSEF ROUS-LIBČICE NAD VLTAVOU; CUKRÁŘSTVÍ TOMÁŠ-VELKÉ PŘÍLEPY; RESTAURACE MODRÁ PASÁŽ-KRALUPY NAD VLTAVOU; BARVY LAKY VESELÝ-KRALUPY NAD VLTAVOU; OČNÍ OPTIKA VĚRA ŘEZNÍČKOVÁ-KRALUPY NAD VLTAVOU; TOMKO,VÝROBA KOVOVÝCH LOPATEK-VELKÉ PŘÍLEPY; VACUSHAPE STUDIO DREAM-MARIKA ONDREJKOVÁ

 

Děkujeme všem hasičům a přátelům sboru SDH Kozinec, kteří pomohli s realizací hasičského plesu a těšíme se příští rok…..NASHLEDANOU.