HALLOWEENSKÝ REJ STRAŠIDEL – HOLUBICE/KOZINEC 2015

31.10.2015 17:00

V sobotu 31. 10. 2015 se na Kozinci za hasičárnou konal HALLOWEENSKÝ REJ STRAŠIDEL, který jako již tradičně pořádal SDH Kozinec.

Celou akci odstartoval v 16:00 hod. průvod strašidel, který šel od holubické rotundy směrem na Kozí vršek. Počasí bylo slunečné, i když trochu mrazivé, ale to k Halloweenu patří. Po tom co průvod dorazil do místa určení, tedy za kozineckou hasičárnu na Kozí vršek, byla všechna malá i velká strašidla přivítána a mohlo se začít s hlavním programem, který sestával ze čtyř hlavních stanovišť, které děti musely projít, aby získaly kýženou odměnu. A jaké že to byly soutěže, tradiční HALLOWEENSKÝ BOWLING, dále HALLOWEENSKÉ ŠIPKY S PŘEKVAPENÍM – zde děti musely šipkami sestřelit nafouknutou dušičku v podobě balonku, dále HLEDÁNÍ PŘEDMĚTŮ V „MOZEČKU“ – což byl kyblík naplněný vatou a v něm byly skryté předměty, které měly děti najít, poslední soutěží pravděpodobně nejstrašidelnější byla CESTA ODVAHY strašidelným hřbitovem, kdy na konci cesty čekala na děti cikánka u papírové rakve, ty odvážnější si zvedly víko rakve samy, méně odvážným pomohla buď cikánka a nebo rodiče a vybraly si z rakve odměnu ve formě bonbonů nebo panenek z vlny. Nesmíme zapomenout i na doprovodné soutěže jako DLABÁNÍ HALLOWEENSKÝCH DÝNÍ, ČAROVNÉ KOLO, které bylo u moderátorky, která vyzpovídala děti, ty si pak mohly hodit šipkou a kam se šipka zapíchla, takovou odměnu si odnesly. Dále pak HONBA ZA BONBONY, která je u dětí i zubařů J stále oblíbená. Po splnění všech soutěží odevzdaly děti soutěžní kartičky a výměnou za to obdržely halloweenskou medaili s kostlivcem, sušenku a kornoutek bonbonů. Dále dostaly slosovatelný lístek, který vložily do kouzelné krabičky. Po slosování obdržel výherce například vstupenku do divadla (věnoval OÚ Holubice) nebo vstupenku do aquaparku (věnoval AquaDream Praha) nebo např. cenu útěchy ve formě krásných peněženek (věnoval p. Kadlec). Úplně na závěr proběhla opět soutěž o tři nejhezčí halloweenské masky, kdy vybrané masky obdržely dort s halloweenskou tématikou (věnovala Cukrárna TOM Velké Přílepy).

Vzhledem k tomu, že počasí bylo opravdu mrazivé, mnozí odcházeli ještě před zakončením soutěžení, což je nám moc líto, ale bohužel se nám zatím nepodařilo sehnat sponzora, který by na naše akce zapůjčil venkovní tepelné zářiče, to by pro soutěžící i pořádající bylo v ten okamžik velmi příjemné. Zahřát se tak mohli všichni příchozí alespoň horkým čajem, grogem, svařákem, kdo nebyl tak zmrzlý, v naší halloweenské maringotce našel i studené nealko a alko nápoje a nabídka byla pestrá i v případě, že příchozí chtěli zahnat hlad.

 

Velký dík patří všem našim sponzorům, bez kterých by nebylo možné Halloweenský rej strašidel zorganizovat, čímž bychom jim tímto rádi poděkovali. Děkujeme AQUADREAM PRAHA, WET WIPES INTERNATIONAL, OÚ HOLUBICE, EFKA TATTOO STUDIO, BALON SERVIS, CUKRÁRNA TOM VELKÉ PŘÍLEPY, ADAC-PNEU LUDĚK BURIAN, p. KADLEC. Dále bychom chtěli poděkovat holubickým fotbalistům za zapůjčení pípy, rodině Pilecké a mateřské školce Holubice za zapůjčení várnic na horké nápoje a holubickým maminkám, které nám napekly pro tuto akci naprosto výborné buchty (což jste určitě všichni kdo ochutnali kladně ocenili). V neposlední řadě děkujeme všem, kteří se podíleli v rámci svého volného času na přípravách, realizaci a úklidu halloweenské akce….VŠEM VÁM MOC DĚKUJEME.

 

Z našeho pohledu se akce vydařila, počasí, i když mrazivé, nám také bylo nakloněno, takže se těšíme na příště. Doufáme, že vy také…. Tak na shledanou!!!